RU
UK
Меню

Часто задавані питання

АЕРОДИНАМІЧНІ СЕПАРАТОРИ

  1. Яке призначення аеродинамічних сепараторів? Аеродинамічні сепаратори АГРОСЕПМАШ — це універсальні, надзвичайно надійні, продуктивні та ефективні машини, призначені для очищення від будь-якого виду сміття та калібрування насіння сільськогосподарських культур і різних сипких матеріалів. Можуть працювати як самостійні одиниці, так і бути складовою ЗАВ комплексів. Обробка насіння повітряним потоком аеродинамічних сепараторів практично не травмує насіння.
  2. Який принцип дії аеродинамічних сепараторів? Принцип роботи аеродинамічного сепаратора полягає у зміні повітряним потоком траєкторії вільного падіння частинок матеріалу, що очищається, і розподілу його на фракції залежно від маси, розміру та форми. Кожна фракція може бути налаштована залежно від потреб користувачів. Матеріал, що сепарується, подається у бункер, розподіляється по його ширині під власною вагою та надходить рівномірним потоком у камеру сепарації, де власне й відбувається очищення повітряним потоком з використанням технології SteadyStream (у сепараторах серії Профі).
  3. Які культури можна обробляти за допомогою аеродинамічних сепараторів? Аеродинамічні сепаратори АГРОСЕПМАШ використовуються для очищення та калібрування будь-якого насіння зернових, зернобобових, кормових, олійних та трав’яних культур, заморожених ягід тощо. Також аеродинамічні сепаратори можуть працювати з неорганічними матеріалами такими, як: гранітна крихта, металева стружка, руди, концентрати, ПВХ і т.д.
  4. На які, за розміром, підприємства орієнтовані аеродинамічні сепаратори? Лінійка аеродинамічних сепараторів АГРОСЕПМАШ “ІСМ” дуже широка. Машини початкової частини виробничої лінійки — ІСМ-3, 5, 10 орієнтовані на фермерські та малі підприємства. Машини ІСМ-15, 30, 40 орієнтовані на великі фермерські господарства та середні підприємства. Машини ІСМ-60, 100 — для середніх та великих господарств і підприємств, які можуть використовуватись і у ЗАВ комплексах.
  5. Яка реальна продуктивність? У назві кожної моделі вказана розрахункова продуктивність первинного очищення зерна. На реальну продуктивність значно впливає оброблювана культура, її вологість і засміченість.
  6. Аеродинамічний чи барабанний сепаратор? Аеродинамічні сепаратори — це універсальні пристрої, які можуть використовуватися у нестаціонарних умовах. Барабанні сепаратори — це високопродуктивне обладнання, яке використовується, зазвичай, як основа ЗАВ комплексів.
  7. Відмінності аеродинамічних сепараторів АГРОСЕПМАШ від конкурентів? Аеродинамічні сепаратори АГРОСЕПМАШ “ІСМ” спроєктовані за модульним принципом та можуть комплектуватися різними додатковими опціями, що дає можливість подальшої модернізації, підвищення ефективності та комфорту у роботі. Усі аеродинамічні сепаратори АГРОСЕПМАШ виготовлені на найсучаснішому обладнанні з використанням комплектуючих від найкращих світових брендів. Головною відмінністю аеродинамічних сепараторів АГРОСЕПМАШ є застосування унікальної технології — SteadyStream.
  8. Унікальні технології аеродинамічних сепараторів АГРОСЕПМАШ (SteadyStream). Компанія представила та впровадила у всі свої машини унікальний нагнітач повітряного потоку з технологією SteadyStream. Суть технології SteadyStream — отримання рівномірного повітряного потоку по всій поверхні камери сепарації. З цією технологією аеродинамічні сепаратори АГРОСЕПМАШ серії Профі набагато менше витрачають енергію, а головне якісніше роблять очищення. Адже ступінь і якість очищення безпосередньо залежить від рівномірності повітряного потоку у камері сепарації. На цю унікальну технологію, застосовану у наших пристроях, компанія у 2021 році отримала патент у США.
 

БАРАБАННІ СЕПАРАТОРИ

  1. Яке призначення барабанних сепараторів? Решітно-барабанні сепаратори АГРОСЕПМАШ «РБС» — це універсальні, надійні, високопродуктивні агрегати, здатні проводити попереднє, первинне, вторинне очищення та калібрування насіння різних культур від будь-якого сміття та пилу. Є основною частиною ЗАВ комплексів.
  2. Який принцип дії барабанних сепараторів? Матеріал, що очищається, подається в аспіратор (повітряний сепаратор). У каналі сепарації крізь зернову масу проходить зустрічний потік повітря, несучи з собою пил та легкі домішки. Легкі домішки осідають в осадовій камері аспіратора та виводяться назовні шнековим транспортером. Повітря з пилом видувається у циклон, де відбувається його очищення. Далі матеріал, що очищається, потрапляє всередину решітного барабана. Залежно від перфорації решіт, через них може проходити або дрібне сміття (підсівні решета), або насіння основної культури (прохідні решета). Великі домішки не проходять через решітку та сходять з краю барабана.
  3. Які культури можна обробляти барабанними сепараторами? Підбір решіт у барабанних сепараторах дає можливість працювати з різним насінням зернових, зернобобових, кормових, олійних та трав’яних культур тощо. Також барабанні сепаратори можуть працювати з різними неорганічними матеріалами такими, як: гранітна крихта, руди, концентрати, ПВХ і т.д. Змінний кут нахилу та швидкість обертання барабана дозволяють точно підлаштуватися під будь-яку культуру, підвищити ефективність роботи з вологим і сильно засміченим матеріалом.
  4. На які, за розміром підприємства орієнтовані барабанні сепаратори? Барабанні сепаратори АГРОСЕПМАШ «РБС» орієнтовані на середні та великі господарства й підприємства для роботи у ЗАВ комплексах.
  5. Яка реальна продуктивність? У назві кожної моделі вказана розрахункова продуктивність попереднього очищення зерна. На реальну продуктивність значно впливає оброблювана культура, її вологість і засміченість.
  6. Барабанний чи аеродинамічний сепаратор? Барабанні сепаратори — це високопродуктивне, стаціонарне обладнання, яке використовується, зазвичай, як основа ЗАВ комплексів. Аеродинамічні сепаратори — це універсальні пристрої, які можуть використовуватися у різних умовах, й орієнтовані на малі та середні господарства.
  7. Відмінності барабанних сепараторів Агросепмаш від конкурентів? Барабанні сепаратори АГРОСЕПМАШ «РБС» виготовлені на найсучаснішому обладнанні з використанням комплектуючих від найкращих світових брендів, а також із застосуванням унікальних напрацювань компанії.
 

ПЛОСКО-РЕШІТНІ СКАЛЬПЕРАТОРИ

  1. Яке призначення плоско-решітних скальператорів? Плоско-решітні скальператори АГРОСЕПМАШ «ОСК» — односитові високопродуктивні машини, призначені для попереднього очищення різних культур від сміття та включень. Плоско-решітні скальператори АГРОСЕПМАШ «ДСК» — двоситові машини, призначені для попереднього та первинного очищення різних культур від великого сміття та включень.
  2. Який принцип дії плоско-решітних скальператорів? Принцип роботи скальператора полягає у спрямованих вібраційних коливаннях плоских ситових поверхонь, які забезпечують просіювання зернової маси. Матеріал, що очищається, потрапляючи на прохідні решета, просівається, а великі домішки та сміття, не здатні пройти через решета, під дією вібраційних коливань сходять з робочої площини у спеціальне відділення. Продуктивність машин характеризується площею поверхні сит.
  3. Які культури можна обробляти за допомогою плоско-решітних скальператорів? Підбір решіт (сит) у скальператорах дає можливість працювати з різним насінням зернових, зернобобових, кормових, олійних та трав’яних культур тощо.
  4. Які варіанти використання плоско-решітних скальператорів? Скальператори «ОСК» можуть використовуватися як самостійна одиниця (комплектуються підрамником, що замовляється та оплачуються окремо), так і як додатковий блок попереднього очищення для аеродинамічних сепараторів АГРОСЕПМАШ «ІСМ», що дозволяє значно розширити їх функціональність і виконувати повноцінне первинне очищення. Скальператори «ДСК» використовується тільки як самостійна одиниця. Скальператори АГРОСЕПМАШ «ОСК» та «ДСК» також можуть бути входити до різних виробничих ліній як ділянки попереднього очищення.
  5. Які є види плоско-решітних скальператорів Агросепмаш? Плоско-решітні скальператори АГРОСЕПМАШ бувають 2-х видів — одноноситові «ОСК» та двоситові «ДСК».
  6. На які за розміром підприємства орієнтовані плоско-решітні скальператори? Лінійка скальператорів Агросепмаш дуже широка. У ній присутні машини орієнтовані на розв’язання поставлених завдань будь-яких підприємств.
  7. Яка реальна продуктивність? У назві кожної моделі вказана розрахункова продуктивність попереднього очищення зерна. На реальну продуктивність значно впливає оброблювана культура, її вологість і засміченість.
  8. Відмінності плоско-решітних скальператорів АГРОСЕПМАШ від конкурентів? Скальператори АГРОСЕПМАШ «ОСК» та «ДСК» виготовлені на найсучаснішому обладнанні з використанням комплектуючих від найкращих світових брендів, а також із застосуванням унікальних напрацювань компанії.
©2020–2023, компанія «Агросепмаш». Усі права захищені