RU
UK
Меню

Як вибрати плоско-решітні скальператори

Відносні плоско-решітні скальператори АГРОСЕПМАШ «ОСК», призначені для попереднього очищення різних культур від великого сміття та включень. У назві плоскорешітних скальператорів зазначена цифра, що відповідає максимально можливої, розрахункової продуктивності для попереднього очищення (т/год). Підбір обладнання здійснюється за двома факторами:

  1. Необхідна продуктивність
  2. Підбір вирішить під конкретні культури
При роботі плоскорешітного скальператора, як додатковий блок аеродинамічного сепаратора, підбір здійснюється виходячи з продуктивності та моделі аеродинамічного сепаратора Агросепамаш «ІСМ». Наприклад: для аеродинамічного сепаратора Агросепамаш «ІСМ-15» застосовується лише плоско-решітний скальператор Агросепмаш «ОСК-15».

Двосітові плоско-решітні скальператори АГРОСЕПМАШ «ДСК» призначені для первинного очищення різних культур від великого сміття та включень. У назві плоскорешітних скальператорів зазначена цифра, що відповідає максимально можливої, розрахункової продуктивності для попереднього очищення (т/год), продуктивність первинного очищення вказана в характеристиках. Підбір обладнання здійснюється за двома факторами:

  1. Необхідна продуктивність
  2. Підбір вирішить під конкретні культури
Висококваліфіковані спеціалісти нашої компанії допоможуть у виборі оптимального обладнання під поставлені завдання.
©2020–2023, компанія «Агросепмаш». Усі права захищені