RU
UK
Меню

Огляд плоскорешітних скальператорів: особливості, технічні характеристики, принцип роботи

Плоскорешітні скальператори призначені для попереднього очищення зернових культур від домішок великих розмірів (каміння, грудки землі, необмолочені колоски, палички соняшника, уламки гілок тощо). Спеціалізовані машини цього типу можуть використовуватись як самостійне обладнання або входити до складу “ІСМ” установок як додатковий блок. Плоскорешітні скальператори представлені у широкому асортименті моделей, що дозволяє підібрати оптимальний варіант спецтехніки для зернозаготівельного підприємства з будь-якими виробничими потужностями: великий ЗАВ, елеватор, фермерське господарство.

Огляд високотехнологічного обладнання

Компанія «Агросепмаш» виробляє зерноочисні машини з застосуванням інноваційних технологій, унікальних запатентованих напрацювань, зносостійких деталей від провідних світових брендів. У портфоліо виробника представлено обладнання двох типів:
  • «ОСК». Це односитові продуктивні зерноочисні машини. Їхнє функціональне призначення — попереднє очищення зернового вороху, доставленого з поля. Особливо актуально застосовувати плоскорешітні скальператори для оброблення пізніх культур (кукурудза, соняшник), для яких проблема підвищеної вологості є однією з основних. Вона впливає на низьку плинність (матеріал погано сиплеться) та свердловість (наявність у міжзерновому просторі зернової маси повітря), а також активізує процеси самозігрівання сировини. Модельний ряд обладнання налічує 5 позицій, що дозволяє задовольняти потреби як дрібних фермерів, так і великих аграрних господарств. Компанія «Агросепмаш» виробляє скальператори «ОСК» з продуктивністю від 5 до 70 тонн продукції на годину. Базова комплектація зерноочисного обладнання не включає підрамник. Він замовляється та оплачується окремо;
  • «ДСК». Це двоситові плоскорешітні скальператори, що використовуються для попереднього та первинного очищення зернового матеріалу від різних домішок. Модельний ряд включає два варіанти. Компанія «Агросепмаш» виробляє скальператори «ДСК» з продуктивністю від 20 і до 40 тонн продукції на годину. Базова комплектація машини включає підрамник, що дозволяє використовувати її як самостійну установку.
Принцип роботи цього зерноочисного обладнання простий. Через плоскі ситові поверхні, які піддаються спрямованим вібраційним коливанням, просівається зернова купа. Домішки великих розмірів (наприклад, каміння, грудки землі, необмолочені колоски, палички соняшника тощо) не здатні пройти через отвори решета. Такі включення сходять з робочої поверхні у спеціальний відсік. Чим більша площа сита, тим вище пропускна здатність зерноочисної машини та, відповідно, її продуктивність.

Особливості плоскорешітних скальператорів «Агросепмаш»

Зерноочисні машини комплектуються стійкими до зношування, надійними та довговічними деталями від відомих брендів, внаслідок чого техніка добре функціонує при будь-яких умовах, навіть за інтенсивної експлуатації. У період масштабної обробки врожаю немає потреби витрачати дорогоцінний час на ремонт обладнання. Особливості та переваги спецтехніки «Агросепмаш»:
  1. Універсальність застосування. Плоскорешітна установка може використовуватися для очищення зернових матеріалів будь-яких культур: злакові, зернобобові, технічні, олійні, трав’яні. Машина підходить для оброблення пшениці, вівса, ячменю, жита, гороху, нуту, сочевиці, соняшнику, кукурудзи, ріпаку, льону та навіть зерен кави, насіння овочів.
  2. Ефективність роботи. Скальператор якісно відокремлює великі домішки від зернового матеріалу.
  3. Простота експлуатації. Для управління роботою очисної машини не потрібні специфічні навички. При цьому забезпечується швидкий перехід на інший тип культур.
  4. Надійність роботи. Насіння очисне обладнання відрізняється збільшеним експлуатаційним ресурсом, рідко виходить з ладу. Компанія «Агросепмаш» проводить гарантійне обслуговування спеціалізованої техніки. Щоб захистити двигун та забезпечити його безперебійну роботу, передбачено частотний перетворювач. Він захищає двигун від перепадів напруги, перегріву та інших позаштатних ситуацій.
  5. Недороге обслуговування. Зерноочисна установка оснащується економним двигуном, який споживає за годину мінімум електроресурсів. Для порівняння: модель «ОСК-5» витрачає всього 0,25 кВт/годину, «ОСК-15» – 0,37 кВт/годину, «ОСК-30» – 0,37 кВт/годину, «ОСК-40» – 0,37 кВт/год, «ОСК-70» – 0,55 кВт/год, «ДСК-20» – 0,55 кВт/год, «ДСК-40» – 0,55 кВт/год.
  6. Сумісність з іншим зерноочисним обладнанням. Це дозволяє фермеру створювати високотехнологічні комплекси. Плоскорешітний скальператор може працювати у тандемі з аеродинамічним сепаратором “ІСМ”. Такий комплекс доцільно застосовувати при першому очищенні сильно засміченого зернового вороху (при забрудненні вихідного матеріалу понад 5%).
Використання скальператора від «Агросепмаш» дає можливість забезпечити якісну підготовку зернової маси до подальшого оброблення (первинного/вторинного очищення, сепарації, сушінні) та зберігання. Вибір обладнання здійснюється з урахуванням технічних характеристик: продуктивність, клас енергоспоживання, тип та розміри конструкції. Купуючи насіння очисну машину, фермер повинен орієнтуватися на обсяги продукції, що його підприємство переробляє на добу. Вибір обладнання також здійснюється з урахуванням умов експлуатації (у комплексі з іншими агрегатами або як самостійну одиницю). Машини мають сертифікати якості та поставляються з гарантією від виробника. Реальна продуктивність обладнання відповідає значенням, заявленим у специфікації. Фермер може оцінити роботу машини перед покупкою. Для цього варто відвідати виробництво та провести тестове очищення культури на обраній моделі обладнання.

Ознайомитися детальніше з нашою зерноочисною продукцією

Плоско-решітні скальператори
Барабанний сепаратор для зерна
Віялки для зерна
Аеродинамічний сепаратор
Плоскорішетний скальператор ОСК-15 Зерноочисна машина РБС-150 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-15 Профі Аеродинамічний сепаратор ІСМ-60 Профі
Плоскорешетный скальператор ОСК-30 Зерноочисна машина РБС-200 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-3 Стандарт Аеродинамічний сепаратор ІСМ-5 Профі + ОСК
Плоскорешетный скальператор ОСК-40 Зерноочисна машина РБС-230 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-30 Профі
Плоскорішетний скальператор ОСК-70 Зерноочисна машина РБС-40 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-40 Профі
©2020–2023, компанія «Агросепмаш». Усі права захищені