RU
UK
Меню

Сучасні технології в зернових віялках: інновації та тренди

Технологія виробництва зернової продукції передбачає не тільки одержання високих урожаїв, але й ефективне очищення зерна від домішок перед його зберіганням та переробленням, що значно впливає на якість одержуваного продукту. У сучасних умовах на елеваторах, у харчовій промисловості, на фермерських господарствах та борошномельних підприємствах все частіше використовуються автоматизовані системи на базі віялки для очищення зерна. Вони здатні обробляти зернові матеріали різних культур. Фахівці конструкторських, інженерних та технічних відділів компанії «Агросепмаш» постійно вдосконалюють свої розробки, підвищуючи ефективність та продуктивність зерноочисних машин через автоматизацію виробничих процесів та економію ресурсів та енергії.

Інновації в зерноочисних машинах

Постійне вдосконалення технологій очищення зерна із застосуванням сучасних інноваційних розробок спрямоване на підвищення продуктивності, ефективності та екологічної стійкості цього процесу. Компанія «Агросепмаш» пропонує нові елементи зерноочисного обладнання, що роблять техніку ще більш потужною та продуктивною:
  1. Системи оптичного сортування для виявлення та видалення дефектних зерен; обладнання, яке виявляє та видаляє металеві домішки за допомогою металодетекторів та магнітної сепарації.
  2. Датчики для контролю параметрів процесу (температури, вологості, рівня забруднень) з використанням технології інтернету речей (IoT), що дозволяє операторам системи оперативно реагувати на зміни та регулювати його.
  3. Застосування штучного інтелекту та машинного навчання для аналізу даних про якість та стан зерна, визначення оптимальних параметрів очищення та налаштування обладнання в реальному часі.
Крім того, до автоматичних систем контролю якості зерноочищення також належать інфрачервоні сортувальники для аналізу вмісту в зерні білків, жирів та води (виявляють зерновий матеріал поганої якості), ультразвукове обладнання для виявлення внутрішніх дефектів зерна, а також автоматизовані системи зважування та відбору.

Особливості сучасних віялок від «Агросепмаш»

Нові моделі аеродинамічних сепараторів мають широкий спектр налаштувань, включаючи регулювання сили повітряного потоку, розмір заслінок та швидкість подачі суміші в камеру. Це дозволяє досягти максимальної ефективності при очищенні зерна, забезпечуючи вміст не більше 1% сторонніх домішок у зерновій масі, що відповідає високим стандартам якості. Компанія «Агросепмаш»  використовує складники від провідних світових брендів та завдяки власному виробництву постачає своє обладнання до різних країн. Наші інноваційні віялки дозволяють автоматизувати процес виробництва зерна та підвищують урожайність внаслідок покращення якості насіння.

Датчики IoT в автоматизованих системах зерноочищення — унікальна технологія в агросфері

Датчики IoT —  ефективне нововведення, які використовують для різних цілей. Прилади застосовують для моніторингу температури, вологості та рівня освітлення, що дозволяє операторам оперативно реагувати на будь-які аномалії. Також вони допомагають відстежувати кількість зерна, визначаючи моменти запуску чи зупинки процесу очищення. Крім цього, датчики використовуються для діагностики та оптимізації роботи обладнання, що сприяє підвищенню ефективності та надійності процесу очищення зерна. Впровадження автоматизації у процес зерноочищення приносить суттєві економічні вигоди, такі як зниження втрат та витрат на робочу силу, покращення якості продукції, скорочення витрат на обслуговування та ремонт, а також підвищує продуктивність та конкурентоспроможність підприємства.

Ознайомитися детальніше з нашою зерноочисною продукцією

Плоско-решітні скальператори
Барабанний сепаратор для зерна
Віялки для зерна
Плоскорішетний скальператор ОСК-15 Зерноочисна машина РБС-150 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-15 Профі
Плоскорешетный скальператор ОСК-30 Зерноочисна машина РБС-200 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-3 Стандарт
Плоскорешетный скальператор ОСК-40 Зерноочисна машина РБС-230 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-30 Профі
Плоскорішетний скальператор ОСК-70 Зерноочисна машина РБС-40 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-40 Профі
©2020–2023, компанія «Агросепмаш». Усі права захищені