RU
UK
Меню

Як вибрати зернову віялку: ключові параметри та поради

Віялка для очищення зерна – це високопродуктивне спеціалізоване обладнання, яке призначене для видалення легких домішок із зібраного врожаю. Неочищена сировина завантажується в бункер, звідки вона поступово надходить у віялку. Всередині обладнання вентилятор впливає на зерновий потік, внаслідок чого легкі частинки переміщуються у спеціально призначений відсік. Тяжкі включення, такі як камені та металеві елементи, потрапляють в інший резервуар для відходів. Віялка для зерна також оснащена окремими відсіками для легкого та важкого зернового матеріалу, що дозволяє розділяти його за якістю. Очищення зерна відіграє ключову роль у підвищенні доходів від його реалізації та успішного подальшого зберігання. Чиста сільгосппродукція цінується набагато вище, оскільки є встановлені норми щодо відсоткового співвідношення домішок у продукції, чим нижчий показник, тим більше зерно придатне до перероблення. Проте дуже важливо правильно підібрати агротехніку, зокрема аеродинамічний сепаратор під конкретні умови використання.

Зерноочисне обладнання — які його головні переваги

Зернові віялки, як різновид очисного обладнання, мають ряд переваг:
  1. Можуть застосовуватись як на відкритих майданчиках, так і в закритих виробничих приміщеннях.
  2. Ефективно очищають зерно різних культур.
  3. Характеризуються високою продуктивністю при легкості експлуатації.
  4. Очищення зерна відбувається дбайливо, без пошкодження продукту.
Віялка надає можливість налаштувати режим під очищення зерна різних культур, що забезпечує зручність та ефективність процесу.

Критерії вибору аеродинамічного сепаратора

Купуючи зерноочисне обладнання, варто звернути увагу на кілька ключових аспектів:
  1. Продуктивність устаткування. Залежно від моделі та завдання, що установлюється, установка може обробляти до 100 тонн продукції на годину. Однак продуктивність машини варіюється залежно від типу культур, що очищаються.
  2. Клас енергоспоживання. Ця характеристика впливає на рентабельність виробництва. Високі експлуатаційні витрати техніки можуть призвести до подорожчання продукції. Інноваційні сепаратори «ІСМ» від компанії «Агросепмаш» здатні обробляти до 100 тонн зерна на годину за енергоспоживання всього 3,3 кВт·год, що дозволяє раціонально використовувати електроенергію.
  3. Габарити та вага. Важливо враховувати масу машини, особливо під час будівництва нової вежі під сепаратор. Наприклад, істотне значення має різниця між машинами вагою три та шість тонн. «Агросепмаш» пропонує полегшені конструкції з використанням щитових розбірних частин.
  4. Можливість доукомплектування. Наша компанія випускає різноманітні моделі зерноочисного обладнання, що дозволяє фермерам створювати сучасні комплекси та розширювати їх функціональність у міру потреби.
Вибір аеродинамічної віялки слід здійснювати з урахуванням умов експлуатації, обсягів зерна, що переробляється, необхідного ступеня очищення та калібрування сировини.

Декілька порад для успішного вибору зернової віялки

Досвідчені аграрії рекомендують завжди проводити тест-драйв перед покупкою обраної моделі. Компанія «Агросепмаш» пропонує таку нагоду кожному фермеру. Для цього необхідно відвідати виробництво в Запоріжжі та провести тестову сепарацію культур, привезених із собою. Під час роботи обладнання будь-який фермер може оцінити якість очищення зернового матеріалу та прийняти рішення, чи варто купувати техніку. Крім того, при виборі зерноочисного обладнання переконайтеся в якості агрегатів. Варто перевірити, чи є у компанії відповідні сертифікати, які підтверджують те, що техніка виготовляється згідно з встановленими нормами та стандартами. Наша компанія «Агросепмаш» на запит надає таку документацію на зерноочисні машини. Щобільше, при покупці обладнання ви отримуєте гарантію від виробника. А також фахівці компанії проводять інструктаж з експлуатації зерноочисної техніки, виконуючи необхідні налаштування та відповідаючи на всі питання.

Ознайомитися детальніше з нашою зерноочисною продукцією

Плоско-решітні скальператори
Барабанний сепаратор для зерна
Віялки для зерна
Плоскорішетний скальператор ОСК-15 Зерноочисна машина РБС-150 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-15 Профі
Плоскорешетный скальператор ОСК-30 Зерноочисна машина РБС-200 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-3 Стандарт
Плоскорешетный скальператор ОСК-40 Зерноочисна машина РБС-230 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-30 Профі
Плоскорішетний скальператор ОСК-70 Зерноочисна машина РБС-40 Аеродинамічний сепаратор ІСМ-40 Профі
©2020–2023, компанія «Агросепмаш». Усі права захищені